Naujienos
Nebevykdomas senas (įregistruotas iki 2022 m.) programas teikėjai turi pateikti išregistravimui.

Atsidarę programą, paspauskite Redaguoti. 
Įveskite išregistravimo datą bei priežastį ir išsaugokite. 
BŪTINAI paspauskite Pateikti registravimui.

Programa būna išregistruota tik po to, kai NŠPR administratorius įregistruoja nurodytą išregistravimo datą bei priežastį. 
Išregistruotos programos „nedingsta“ NŠPR, bet jų nebesimato kitose sistemose.


Pašalinti programą su laikinu kodu (999999999) galite paspaudę ant programos – viršuje prie kitų pasirinkimų bus Pašalinti programą.


Programos, įregistruotos po 2022 m. kovo 1 d., bet neakredituotos, gali būti redaguojamos (taisomos) ir vėl teikiamos akreditavimui.


Daugiau informacijos D.U.K. skyriuje Programos redagavimas / IŠREGISTRAVIMASPrimename, kad savivaldybei / LMNŠC patvirtinus neformaliojo vaikų švietimo programos finansavimą NŠPR, būtina įvesti vykdymo vietos adresą ir užpildyti tvarkaraštį.


Informaciją kaip įvesti NVŠ programos tvarkaraštį rasite pridėtame dokumente.
Norint tapti NŠPR naudotoju įmonė arba laisvasis mokytojas turi būti įregistruoti Švietimo ir mokslo institucijų registre (ŠMIR).


Dėl įregistravimo Švietimo ir mokslo institucijų registre (www.smir.smm.lt) prašome kreiptis į ŠMIR registro tvarkytoją pagal Jūsų buveinę (savivaldybę). 
Jei esate registruoti ŠMIR, prisijungimui gauti prie Neformaliojo švietimo programų registro (NŠPR) prašome užpildyti prašymą tapti registro naudotoju ir pasižadėjimą saugoti asmens duomenų paslaptį. 


Pasirašytus ir nuskenuotus dokumentus (taip pat word formatu, be parašų) prašome atsiųsti el. paštu egle.lesniauskiene@nsa.smm.lt.
D.U.K.
Institucijos pakeitimas
Registrų sąrašas
RegistrasVeiksmai
Pedagogai
Mokiniai
DAKPR
IPBR
KRISIN
LICR
SMIR
SMPKR
SR
NEMIS